Starostlivosť o zuby

LUCAA+ Pet Dental Care je určený pre domáce zvieratá, ktoré majú problémy v ústnej dutine. Narušená mikroflóra v ústach domáceho maznáčika môže spôsobiť nepríjemné následky, ktoré nemusia byť hneď zrejmé. Keď zvieratku zapácha z úst, niečo nie je v poriadku. LUCAA+ Pet Dental Care zavádza alebo, lepšie, znovu zavádza bezpečnú mikroflóru zubov a ďasien zvieraťa. Užitočné mikroorganizmy poskytujú aktívne dôkladné mikroskopické čistenie redukciou organických molekúl spôsobujúcich rany. Lahodná kuracia chuť z vegánskych surovín spôsobí, že ošetrenie bude pre vášho psa alebo mačku veľmi príjemné.

Psovi alebo mačke prípravok zľahka aplikujte do ústnej dutiny 1 až 2 krát denne. Pre optimálny výkon sa odporúča, najmä pre staršie zvieratá, najskôr odstrániť zubný kameň vašim veterinárnym lekárom.

  1. Voda (> 30%)
  2. Mikroorganizmy (< 10%)
  3. Prírodný olej (< 1%)

Pred použitím pretrepte. Nepoužívajte v kombinácii s inými produktmi. Neprehĺtajte. Vyhnite sa kontaktu s očami. Skladujte na suchom mieste pri teplote 10 ° C až 35 ° C a mimo dosahu detí.

Štúdia vykonaná s LUCAA Starostlivosť o zuby

Subjekt: pes, rasa : taliansky chrtík, vek: 4 roky

PÔVODNÝ STAV

U psa nebol zatiaľ vykonaný zákrok odstránenia zubného kameňa ultrazvukom. Zuby mali výrazný povlak, žlté sfarbenie, na viacerých miestach bol pozorovaný zubný kameň vo veľkom rozsahu, ďasná boli zapálené, pes mal výrazný, nepríjemný zápach z úst. Viď foto:

Riešenie

Psovi bol aplikovaný sprej LUCAA+ Starostlivosť o zuby. Aplikácia prebehla 1 až 2x denne, po dobu 3 týždňov. Sprej sa striekal priamo na zuby alebo na zubnú kefku určenú pre psa. Následne boli vždy zuby aj mechanicky dočistené zubnou kefkou.

VÝSLEDKY PO 1. TÝŽDNI

Pes má výrazne znížený zápal v okolí ďasien, žltý povlak začína ustupovať a zápach z úst je výrazne nižší.

VÝSLEDKY PO 2. TÝŽDNI

Pes má takmer úplne odstránený povlak z povrchu zubov, ďasná sú bez zápalu, zápach z úst zmizol. Časť zubného kameňa sa začína odlupovať.

VÝSLEDKY PO 3. TÝŽDNI

Zápach z úst, začervenanie ďasien a žltý povlak z povrchu zubov úplne zmizol. Zubný kameň sa takmer úplne odstránil.

Prevzatie z webovej stránky www.provilan.sk